Elit Ofis 1984 yılından bugüne, mobilya üretimini kendi tesislerinde yapan bir firma olarak insanların yaşam alanlarına konfor, estetik, fonksiyonellik taşımaya devam ediyor. Ofis çalışma alanları, eğitim tesisleri, oteller, hastaneler, bankalar, sosyal binalar, resmi kurumlar, havalaalanlarına yönelik hertürlü ahşap, metal, döşemeli mobilyalar ve müşteriye özel çözümler Elit Ofisde hayat buluyor.

Koltuk ve döşemeli ürünler dalında üretime başlayan Elit Ofis, ahşap ve metal üretimini de bünyesinde başlatmıştır. Ofis mobilyası üzerine oluşturduğu standart ürün gamları, her türlü müşteri ihtiyacını karşılayacak zenginliktedir.

Tesis büyüklüğünü 24.000 m2 ye çıkaran Elit Ofis, artık sadece ofis mobilyası üretiminde değil, anahtar teslimi projelere yönelik müşteriye özel çözümleri ile pazarda fark yaratmaktadır.

 • 2014 Yabancı İş Ortaklarımız

  Yabancı iş ortaklarımızdan; UFFIX, SITLAND ve OKAMURA üst düzey müşteri grubuna yenelik olarak ürün yelpazesindeki yerini alırken, ünlü tasarımcı PAOLO PININFARINA tarafından tasarlanan "LUNA" ofis mobilyasının Türkiye lansmanı yine PININFARINA tarafından İSMAİL ERDEM Mobilya standında yapıldı.
 • 2013 ELİT YAPI Markasını

  2013'ten beri bünyesinde kurduğu mimari ekip ile ELİT YAPI markasını oluşturan ve bu marka altında her türlü mekanın mimari - iç mimari tasarım, projelendirme ve uygulamasını yapmaktadır.
 • 2004 Koltuk ve Masa Grupları

  Yıl ortasında yeni tesislere geçilirken, koltuk ve masa gruplarında, yurdumuzun önde gelen tasarımcıları tarafından hazırlanan ürün tasarımları ile ürün gamları, günümüz ofis konseptine uygun hale getirildi.
 • 2000 Yeni Üretim Tesisleri

  Sektöründe gelişen teknolojiye paralel tesislerindeki makine parkurlarını yenilerken genişleyen pazar ağının ihtiyaçlarına cevap vermek için Esenyurt Kıraç'ta 25.000 m2'lik yeni üretim tesislerinin inşaatına başlandı. Yeni ürünlerle birlikte önemli kuruluşlara ait projeli işler hazılandı ve uygulandı. İhracat bölümü kuruldu, büyük ölçekli ihracat gerçekleştirildi.
 • 1990 Tasarım ve Proje

  Bünyesinde oluşturmaya başladığı satış ve proje gruplarıyla yeni ürün tasarımları ve projeli uygulamlar yapmaya başladı. Ankara Bölge Müdürlüğü ve Çağlayan ELİT OFİS faaliyete geçirildi.
 • 1988 CNC Teknolojisi

  Üretim tesisini, yüksek kapasitede üretim yapacan CNC'li makinelerle güçlendirdi. Ahşap üretimi ile koltuk üretim tesislerini günün koşullarına göre yapılandırdı.
 • 1986 Üretim ve Showroom

  Bağcılar'da 600 m2 kendi üretim ve showroom tesislerini inşa etti. Burada koltuk ve ahşap büro elemanları üretimine başladı.
 • 1984 Kuruluş

  Bayrampaşa'da 200 m2 bir alanda, 10 kişi ile koltuk döşeme atölyesi kuruldu.